O nas

czyli ?

nasza filozofia

Łączymy miłość do designu i słowa z funkcjonalnością technologii, strategicznie wspierając komunikację
marek.

Strategy

Brand Strategy & Art Direction

Wsparcie w tworzeniu strategii marki – zarówno dla Klientów firmowych, jak i osób prywatnych, pragnących zbudować swoją osobistą markę (profesjonaliści, wolne zawody, artyści, influencerzy, celebryci).

Produkcja

Typography & Video Production

Design

UX/UI Design & Website/App Design

Tworzenie i wdrażanie serwisów www, sklepów e-commerce, aplikacji internetowych i mobilnych wg zasad User Experience Development oraz User Experience Research.

kampanie

Marketing Campaigns & Content Creation

NASI LEADERZY

Agnieszka

Senior Art Director

Agnieszka – pasjonatka designu, internetu i nowoczesnych technologii informatycznych, niezmiennie szukająca nowych, kreatywnych rozwiązań wspierających komunikację marek komercyjnych i osobistych oraz funkcjonalność aplikacji internetowych i mobilnych.
Absolwentka dziennikarstwa, copywriter, wieloletni Dyrektor Strategiczny i Kreatywny w międzynarodowych sieciowych agencjach marketingowych i reklamowych. Wprowadzała na polski rynek jedne z największych światowych marek (m.in. McDonald’s, Volkswagen, Sony).
Każde, nawet najmniejsze zlecenie stara się dopasować do strategii komunikacji marki Klienta – a jeśli jej brak, pomaga ją skonstruować i wdrożyć. Niestrudzenie łączy piękno i funkcjonalność. User Experience Developer wierzący w tworzenie produktów interaktywnych, z którymi użytkownik nie musi walczyć.


Prywatnie – miłośniczka kotów oraz konsumentka niezliczonej ilości filmów fabularnych i dokumentalnych.
Ekolożka i propagator filozofii zero waste. Aktywnie wspiera wszystkie akcje na rzecz ochrony zwierząt i środowiska.

Piotr

Senior Copywriter

Piotr – wielbiciel słowa pisanego i mówionego, pasjonat dzielenia się wiedzą i wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu, zdobytymi w międzynarodowych korporacjach w Polsce i zagranicą.
Socjolog, wykładowca, trener, coach, ghostwriter, badacz. User Experience Researcher przekonany o konieczności badania doświadczeń użytkowników z produktami internetowymi i mobilnymi przed, w trakcie i po ich wdrożeniu. Zachwycony wszechobecną modą na pisanie, chętnie wspiera blogerów i autorów stron merytorycznych w tworzeniu profesjonalnych treści wspomagających pozycjonowanie (SEO).
Dwujęzyczny, tworzący teksty i scenariusze w języku polskim i angielskim, doświadczony copywriter.

Prywatnie – świat bez muzyki mógłby dla niego nie istnieć.

współpraca

Zapraszamy

Nasza strona używa plików cookies