Projektowanie stron internetowych dla nieruchomości Tworzenie stron www dla nieruchomości i deweloperów Strony internetowe dla biur nieruchomości i dewweloperów Tworzenie stron www dla nieruchomości

Banery, reklama

Baner reklamowy - najstarsza i jednocześnie wciąż najpopularniejsza forma reklamy w sieci internetowej. Zamieścisz go na Twojej stronie internetowej lub na fanpage’u Twojej firmy w mediach społecznościowych. A może trafi do Twoich klientów jako płatna reklama wyświetlana przez Google Ads na tych stronach, na których bywa Twoja grupa docelowa?

Jakkolwiek zdecydujesz się go wykorzystać – zaprojektujemy dla Ciebie baner reklamowy tak, by przyciągał uwagę odbiorcy i wywołał w nim chęć sprawdzenia, co kryje się za nim. A stąd już tylko krok do sprzedaży Twojej oferty.

Baner reklamowy to kluczowy element każdej kampanii internetowej – niech więc jego kreacją i przygotowanie zajmą się profesjonaliści tworzący kreatywne banery, dostosowane do komputerów stacjonarnych, laptopów i urządzeń mobilnych i wykorzystujące najświeższą wiedzę o zasadach prowadzenia reklamy w sieci.

  • Strategy

    Brand Strategy, komunikacja reklamowa

  • Design

    Art Direction, Copywriting, UI/UX Design

Współpraca

Potrzebujesz baner, reklamę?

Nasza strona używa plików cookies