Logotypy

To tu zaczyna się Twoja podróż do krainy sukcesu. Logotyp to kwintesencja tożsamości firmy i marki, wizualna emanacja jej osobowości i obietnicy, którą składa swoim klientom. Logo, podobnie jak nazwa, potrafi być jednym z najcenniejszych składników majątku firmy – w przypadku znanych marek wartym niejednokrotnie fortunę.

Nie pozostawiaj procesu kreacji logo przypadkowi. Podziel się z naszymi specjalistami swoją strategią komunikacji marki, opowiedz o tym jak chcesz aby Twoja firma czy marka były postrzegane przez potencjalnych odbiorców Twoje oferty, a my zaprojektujemy dla Ciebie artystycznie i strategicznie przemyślane logo, które stanie się Twoim symbolem i wizytówka na lata.

Wraz z logotypem warto pomyśleć nad tzw. claimem, czyli krótkim hasłem, sloganem (najczęściej od 2 do 5 wyrazów), które nieodłącznie towarzyszy logo i dodatkowo słowami oddaje misję i główne wartości reprezentowane przez firmę i markę. Pomożemy Ci je sformułować.

Wykonaliśmy dziesiątki logotypów dla naszych Klientów. W kilku przypadkach Klienci potrzebowali zmiany zaprojektowanego przez nas logo ze względu na częściową zmianę profilu firmy - zawsze wracali z tym do nas.

  • Strategy

    Brand, Identyfikacja wizualna

  • Design

    Art Direction, grafika

Współpraca

Potrzebujesz logo

Nasza strona używa plików cookies