Opakowania

Opakowanie – „cichy” (a czasami bardzo, bardzo głośny!) sprzedawca, nierzadko decyduje o sukcesie produktu. Niezależnie od ilości i jakości kampanii reklamowych zamawianych przez producentów i dystrybutorów, ostateczną decyzję, szczególnie w przypadku dóbr szybko rotujących, Klient podejmuje stojąc przed sklepową półką i oglądając opakowania konkurencyjnych produktów. Zadbaj więc o to, by Twoje opakowanie i etykiety idealnie oddawały charakter produktu, który skrywa – podkreślały jego jakość, odpowiednio korespondowało z ceną, odwoływało się do potrzeb, oczekiwań i upodobań tej grupy Klientów, do której chcesz dotrzeć z Twoim produktem.

Przygotujemy dla Ciebie produkty graficzne opakowań i etykiet, zadbamy o kolorystykę, zorganizujemy i przeprowadzimy sesje fotograficzne u najlepszych fotografów w branży produktowej, zadbamy o świetne teksty i aktywatory na nich zamieszczone. Zrobimy wszystko, by Twoje produkty nie pozostały na regałach sklepowych niezauważone.

Czy znamy się na opakowaniach? Tak, z licznymi sukcesami projektujemy je dla wielu, od mniejszych do baaaardzo dużych, Klientów od lat 90. ubiegłego wieku! To spore doświadczenie i wspaniała baza wiedzy, z której będziemy czerpać pełnymi garściami tworząc projekty opakowań dla Ciebie.

  • Strategy

    Branding, identyfikacja wizualna, strategia komunikacji, copywriting

  • Design

    UI Design, Art Direction, DTP, Production

Współpraca

Potrzebujesz etykietę lub opakowanie?

Nasza strona używa plików cookies