projektowanie stron www
projektowanie stron www Projektowanie stron internetowych Warszawa Projektowanie stron www projektowanie stron www Projektowanie stron internetowych dla lekarzy Projektowanie stron www Projektowanie stron internetowych Pozycjonowanie stron w google projektowanie stron internetowych cennik Projektowanie stron www Tworzenie stron www Projektowanie stron www Projektowanie stron www Projektowanie stron www Tworzenie stron www Tworzenie stron www Tworzenie stron www Projektowanie stron www Projektowwanie stron www Tworzenie stron www Tworzenie stron www

Projektowanie stron internetowych

Projektowanie stron www i sklepów e-commerce: design, funkcjonalność, teksty i SEO
Firma lub organizacja bez własnej strony www? Niewyobrażalne! Także miliony osób zakładają własne, osobiste strony, gdzie prowadzą bloga, prezentują swoją twórczość, notatkami z zdjęciami z podróży czy po prostu elementami świata, który ich otacza. Pomożemy Ci cieszyć się swoją nową, estetycznie i funkcjonalnie zaprojektowaną stroną www! Pomimo licznych narzędzi ułatwiających samodzielne projektowanie stron internetowych (tworzenie stron www), nadal większość z nas bez problemu odróżni stronę tworzoną przez specjalistów od grafiki internetowej i kreacji stron www od strony stworzonej przez amatora. Zamawiając u nas projekt i realizację swojego sklepu internetowego lub strony internetowej masz pewność, że wszystkie funkcjonalności strony będą działać, a wszystkie wykorzystane do budowy elementy graficzne i techniczne zostały zakupione legalnie i nie grożą Ci bolesne konsekwencje za ich bezprawne użytkowanie. Nie pozbawimy Cię też możliwości samodzielnego zarządzania Twoją stroną – panel sterowania zawsze będzie w Twoim ręku. Przygotujemy, na bazie Twoich wskazówek, wszystkie teksty, które znajdą się na stronie – napiszemy je tak, by wspomagały pozycjonowanie (SEO) strony w wyszukiwarce Google. Poprowadzimy dla Ciebie bloga firmowego – niezbędne narzędzie do poprawienia pozycji w wyszukiwarce Google oraz zachęcenia potencjalnych Klientów do odwiedzenia Twojej strony. Zadbamy by było pięknie, bo po prostu lubimy robić atrakcyjne wizualnie projekty, które cieszą oczy i sprawiają, że do takiej strony zwyczajnie chce się powracać. Strona www to Twój dom - jeśli chcesz do niego zaprosić jak najwięcej gości, na których Ci zależy, upewnij się, że jest piękny, funkcjonalny, przyjazny i świadczy o Tobie w sposób, w jaki chciałbyś być przez odwiedzających postrzegany. Umiemy to sprawić.

Projektowanie stron internetowych, internetowych wizytówek firmowych, one page i rozbudowanych serwisów www

Wybrane strony i sklepy zrealizowane w 2022 roku

Zlecając nam zaprojektowanie strony internetowej lub wdrożenie sklepu internetowego możesz mieć wszystko, co potrzebne by skutecznie zaistnieć w Internecie.

ALL in One: Indywidualne opracowanie graficzne i funkcjonalne strony internetowej lub sklepu internetowego. Wykup domeny w imieniu i na rzecz Klienta, hosting serwisu i skrzynek Email, wdrożenie i opiekę nad serwisem www. Pełne opracowanie tekstów na strony www i blogi. Tłumaczenia. Opracowanie tekstów SEO i tekstów zwiększających pozycjonowanie w wyszukiwarce Google. Logo i opracowanie elementów graficznych. Wizualizacje 3D, plany i modele 2D i 3D, spacery wirtualne.

Strona internetowa dla firmy

Strona internetowa dla firmy może przybrać formę prostej, nierozbudowanej wizytówki internetowej, często w układzie tzw. one page, ale może być też rozbudowanym merytorycznie i funkcjonalnie serwisem www. 

Projektowanie stron internetowych od podszewki

Skuteczne projektowanie stron internetowych to niezwykle odpowiedzialne zadanie. Strona internetowa to nie tylko wizytówka firmy, choć ta jej funkcja jest bardzo istotna. Coraz częściej strony internetowe to także miejsca, gdzie dokonuje się wstępnych wycen usług czy produktów „szytych na miarę”. Wiele stron internetowych pozwala na bezpośredni zakup i opłacenie produktów i usług – są więc po prostu sklepami internetowymi, zwanymi także sklepami online czy sklepami e-commerce.

Przemyślane projektowanie graficzne stron internetowych

Od tego jaki zastosujemy układ graficzny strony internetowej, jakie wykorzystamy zdjęcia i ikony, jak umiejscowiony będzie na stronie tekst, czy cały układ będzie przejrzysty, adekwatny do celu, w jakim powstaje zależy często powodzenie całego przedsięwzięcia. Prawidłowe, profesjonalne tworzenie strony internetowej skutkuje tym, że użytkownicy pozostaną na niej dostatecznie długo by uzyskać poszukiwane informacje, zdecydować się na kontakt w celu złożenia zamówienia lub dokonać  zakupu online.

Odpowiednie zaprojektowanie strony internetowej ma także swój udział w tym, jak szybko się ona otwiera, czy jest responsywna, a więc czy wyświetla się właściwie zarówno na komputerach stacjonarnych i laptopach, jak i na tabletach czy smartfonach, a także wpływa na dobre (bądź złe) pozycjonowanie stron Google.

Tworzenie strony internetowej krok po kroku

Przyjrzyjmy się zatem procesowi czyli jak tworzymy strony internetowe. Podstawową informacją wpływającą na projektowanie stron internetowych jest zrozumienie czego właściciel strony od niej oczekuje, jakie zachowanie chce osiągnąć u czytelnika strony. Dopiero rozumiejąc zadania stawiane przed stroną możemy wybrać odpowiedni układ graficzny i funkcjonalny i zaprojektować jej wygląd, napisać właściwe treści tekstowe, dobrać zdjęcia ilustracyjne i przygotować inne elementy, takie jak ikony, formularze kontaktowe

Dlaczego warto zlecać tworzenie stron internetowych profesjonalistom?

Zanim odpowiemy sobie na to pytanie, warto zastanowić się czy możliwe jest w ogóle projektowanie i tworzenie stron internetowych przez osoby, które nie są webmasterami i web developerami. Inaczej mówiąc, odpowiedzmy sobie na pytanie…

Czy możliwe jest tworzenie stron internetowych za darmo?

Odpowiedź na to pytanie brzmi – tak! Rzeczywiście, dzisiejsza technologia komputerowa umożliwia nie-informatykom na samodzielne tworzenie strony internetowej i zarządzanie nią. Czyżby więc odczarowano projektowanie stron internetowych? Nie do końca, zwłaszcza jeśli chcemy, aby nasza strona była czymś więcej niż tylko jednostronicową wizytówką.

Projektowanie stron internetowych kurs weekendowy czy poradnik na Youtube też nie zawsze będą pomocne, jeśli zależy nam, by nasza strona generowała duży ruch, utrzymała uwagę czytelnika przez długi czas i skłoniła go do wydania pieniędzy na nasze usługi lub przekonała go do naszych racji. Tworzenie stron internetowych to rodzaj sztuki użytkowej – najlepsze strony internetowe powstają w rękach tych, którzy mają praktykę i posiedli odpowiednią wiedzę jak stworzyć stronę internetową, by osiągnęła założone cele.

Wiesz ile kosztuje strona internetowa?

Jeśli wpiszemy w wyszukiwarkę frazę strony internetowe cennik lub, na przykład, projektowanie stron internetowych Warszawa, może strony internetowe Wrocław,  czy nawet projektowanie stron internetowych Polska i zaczniemy porównywać oferty różnych firm, warto wiedzieć co składa się na koszt stworzenia strony internetowej. Warto też znać różne dodatkowe, niezbędne wydatki zanim zamówimy projekt strony internetowej, aby zrozumieć ile kosztuje strona internetowa w ostatecznym rozrachunku.  Na całkowity koszt działającej, widocznej w Internecie i w wyszukiwarkach typu Google czy Bing, strony składa się:

  • koszt jej zaprojektowania i zbudowania oraz przeniesienia na docelowy serwer hostujący
  • koszt zakupu zdjęć ilustracyjnych i tekstów (jeśli nie są nasze)
  • koszt zakupu praw do domeny internetowej czyli adresu naszej strony
  • koszt wykupienia do domeny certyfikatu SSL
  • koszt dzierżawy serwera hostującego
  • koszt miesięcznej obsługi strony i wprowadzania na niej zmian (jeśli nie robimy tego sami)

Warto pamiętać o tych kosztach i zapytać o nie, gdy zlecamy projekt strony internetowej.

Strony internetowe cennik – na co jeszcze zwrócić uwagę?

Przede wszystkim pamiętajmy, że projektowanie stron internetowych to proces trwający od kilku godzin do nawet kilku tygodni. Po prostu jedne strony są proste w zaprojektowaniu i wykonaniu, inne zaś wymagają licznych wtyczek, specjalnych szablonów, czasami konieczne jest tworzenie stron internetowych html, wymagające dodatkowych umiejętności programistycznych. Zatem płacąc za zaprojektowanie strony internetowej płacimy głównie za czas twórcy strony oraz jego umiejętności, gdy strona jest skomplikowana. Dodatkowo, jeśli w konstrukcji strony użyte są płatne elementy, ich koszt także doliczony jest do finalnej ceny.

No dobrze…to w końcu ile kosztuje strona internetowa?

Jak wspominaliśmy, samo zaprojektowanie strony internetowej odpowiada tylko za część kosztów. Spróbujmy pokusić się o odpowiedź na pytanie ile kosztuje strona internetowa, nowoczesna i dostosowana do urządzeń mobilnych. W tym celu musimy podzielić strony na kilka kategorii:

  • strony proste, tzw. „wizytówki”, składające się z 3-4 zakładek lub będące tzw. „one-page”
  • strony skomplikowane, z dodatkowymi funkcjonalnościami, licznymi zakładkami, galeriami itp.
  • sklepy internetowe

Jeśli masz już wykupioną domenę i wydzierżawiony serwer (hosting), to za zaprojektowanie i stworzenie prostej strony wizytówkowej zapłacisz specjaliście odpowiedzialnemu za projektowanie stron internetowych czasami zaledwie 800-900 złotych.

Z zakupem domeny i dzierżawą serwera to wydatek ok. 1000 PLN. Z zamówieniem napisania tekstów na stronę, z bardziej skomplikowaną animacją lub ponadstandardowymi formularzami do 2000 złotych.

Strony bardziej skomplikowane to już koszt od 2000 złotych w górę, zaś sklepy e-commerce to wydatek od ok. 1500 do nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych, w zależności od stopnia ich skomplikowania. Oczywiście, przedstawiliśmy jedynie trzy, najczęściej spotykane typy stron internetowych.

Czym jest pozycjonowanie stron Google?

Google to najpopularniejsza przeglądarka na świecie (choć np. w krajach na wschód od Polski popularny jest bardzo Yandex). Każdy posiadacz strony internetowej zapewne chciałby, aby użytkownik wyszukując oferowane przez niego usługi czy produkty zobaczył jego stronę na pierwszym miejscu w wynikach wyszukiwania. Jedną z umiejętności profesjonalistów oferujących projektowanie stron internetowych takie zbudowanie i napełnienie treścią strony oraz zainstalowanie i odpowiednie skonfigurowanie wtyczek SEO, by taki właśnie efekt osiągnąć bez konieczności płacenia za pozycjonowanie zewnętrzne, które jest usługą drogą i w wielu przypadkach…niepotrzebną.

A na pewno warto zlecić specjaliście, któremu zlecicie tworzenie strony internetowej Waszej firmy, by biorąc się za projektowanie stron internetowych dla Waszych przedsięwzięć, od razu w trakcie procesu budowy strony wziął pod uwagę pozycjonowanie stron Google na odpowiednio dobrane słowa i frazy kluczowe, czyli takie elementy, które przeglądający Internet potencjalni klienci wpisują w pasku wyszukiwania Google szukając podobnych produktów czy usług.

Co to znaczy dostosowana do urządzeń mobilnych?

Wspominaliśmy już o tzw. „responsywności” strony, czyli jej dostosowaniu do prawidłowego wyświetlania się na różnych ekranach, od komputera stacjonarnego aż po smartfon. Projektowanie stron internetowych dostosowanych do urządzeń mobilnych daje w efekcie strony zbudowane tak, by właściwie wyświetlały się na ekranach tabletów, a przede wszystkim smartfonów.

Przez „właściwe wyświetlanie się” rozumiemy tu nie tylko czytelność zawartości i prawidłową reakcję na zmianę pozycji wyświetlacza z horyzontalnej na wertykalną i odwrotnie, ale także zachowanie wygody w korzystaniu z wszystkich funkcji strony dostępnych na ekranie komputera stacjonarnego. Projektowanie stron internetowych, które są dostosowane do urządzeń mobilnych to dziś absolutna konieczność, bowiem zdecydowana większość potencjalnych czytelników strony będzie ją oglądać właśnie na urządzeniu mobilnym.

Zatem…jak stworzyć stronę internetową?

Jeśli na co dzień tworzymy strony internetowe zawodowo, to oczywiście zbudujemy ją sobie sami. Natomiast jeżeli projektowanie stron internetowych to nie jest nasz chleb codzienny, zdecydowanie namawiamy, aby zlecić projektowanie i tworzenie strony profesjonalistom. Należy z uwagą podejść do wyboru firmy, której specjalnością jest tworzenie stron internetowych. Projektowanie stron internetowych wizja „czarna” to sytuacja, gdy przyjdzie nam przepłacać projektowanie stron internetowych.

Z drugiej jednak strony, zdecydowanie nie polecamy podejmowania decyzji wyłącznie na podstawie ceny i wybierania najtańszego wykonawcy. Zwykle, gdy coś jest tanie to…takie właśnie jest, a Wasza nowa strona może okazać się daleka od marzeń, za to łudząco podobna do innych stron, czasami nawet Waszych konkurentów. Warto zainwestować w firmę, która projektowanie stron internetowych traktuje za każdym razem jak wyzwanie, mając na uwadze przede wszystkim oczekiwania, które zlecający ma w stosunku do swojej nowej strony. Tak właśnie tworzymy strony internetowe w Intelmedia.

Tworzenie stron internetowych

Współpraca

Potrzebny projekt i realizacja strony internetowej
lub sklepu e-commerce?

Tworzenie stron internetowych i sklepów ecommerce

Nasza strona używa plików cookies