Social media

Obecność firmy w mediach społecznościowych to nie wybór – to konieczność. Własny fanpage, kampanie reklamowe i promocyjne, sprzedaż w sklepie, organizacja wydarzeń, budowanie społeczności wokół swojej marki czy projektu, nieustanna interakcja z konsumentami, zarządzanie reklamacjami i relacjami z klientami i inwestorami – są dziesiątki powodów dla zbudowania przemyślanej, aktywnej i atrakcyjnej obecności na Facebooku, Instagramie, Pintereście, Twitterze czy TikToku.

 

Zaprojektujemy dla Twojej firmy wszystkie elementy graficzne do stworzenia przyciągającego fanów fanpage’u i zamieszczania atrakcyjnych wizualnie i angażujących postów. Wspomożemy Twoją kampanię reklamową odpowiednimi grafikami i tekstami, które przyciągną zainteresowanych Twoją ofertą.

 

A jeśli cierpisz na chroniczny niedobór czasu – po prostu zadbamy o cały Twój wizerunek w mediach społecznościowych, napiszemy i wstawimy kolejne wpisy na fanpage, porozmawiamy z Twoimi fanami, upewnimy się, że każda uwaga na temat Twojej firmy czy oferty nie pozostanie bez odpowiedzi i zadbamy o to, by właściwie dobrane, atrakcyjne elementy wizualne (zdjęcia, grafiki, ikonografiki, filmy) oraz angażujące i odpowiednio napisane teksty pojawiały się we właściwych mediach i z odpowiednią częstotliwością.

 

Znamy się na social mediach od wielu lat – pierwsze fanpage zaczęliśmy prowadzić dla naszych Klientów już ponad 10 lat temu!

  • Strategy

    Strategia komunikacji, branding, copywriting

  • Design

    Art Direction, grafika, UI/UX

Współpraca

Potrzebujesz wsparcia w social mediach?

Nasza strona używa plików cookies