Strony www

Firma lub organizacja bez własnej strony www? Niewyobrażalne! Także miliony osób zakładają własne, osobiste strony, gdzie prowadzą bloga, prezentują swoją twórczość, notatkami z zdjęciami z podróży czy po prostu elementami świata, który ich otacza. Pomożemy Ci cieszyć się swoją nową, estetycznie i funkcjonalnie zaprojektowaną stroną www! Pomimo licznych narzędzi ułatwiających samodzielne tworzenie stron www, nadal większość z nas bez problemu odróżni stronę tworzoną przez specjalistów od grafiki internetowej i kreacji stron www od strony stworzonej przez amatora.

Zamawiając u nas swój serwis www masz pewność, że wszystkie funkcjonalności strony będą działać, a wszystkie wykorzystane do budowy elementy graficzne i techniczne zostały zakupione legalnie i nie grożą Ci bolesne konsekwencje za ich bezprawne użytkowanie. Nie pozbawimy Cię też możliwości samodzielnego zarządzania Twoją stroną – panel sterowania zawsze będzie w Twoim ręku. Przygotujemy, na bazie Twoich wskazówek, wszystkie teksty, które znajdą się na stronie – napiszemy je tak, by wspomagały pozycjonowanie (SEO) strony w wyszukiwarce Google. Poprowadzimy dla Ciebie bloga firmowego – niezbędne narzędzie do poprawienia pozycji w wyszukiwarce Google oraz zachęcenia potencjalnych Klientów do odwiedzenia Twojej strony. Zadbamy by było pięknie, bo po prostu lubimy robić atrakcyjne wizualnie projekty, które cieszą oczy i sprawiają, że do takiej strony zwyczajnie chce się powracać.

Strona www to Twój dom – jeśli chcesz do niego zaprosić jak najwięcej gości, na których Ci zależy, upewnij się, że jest piękny, funkcjonalny, przyjazny i świadczy o Tobie w sposób, w jaki chciałbyś być przez odwiedzających postrzegany. Umiemy to sprawić.

  • Strategy

    Strategia komunikacji, branding, copywriting, SEO

  • Design

    UI/UX Design, Art Direction, grafika

Współpraca

Potrzebujesz stronę www lub sklep e-commerce?